کانکس چیست؟

کانکس چیست ؟

بـه اتاقهای از پیش ساخته ای گفته می شود که برای اقامت انجام کار در انواع شرایط آب و هوایی مکانهای جغرافیایی تولید و ساخته گردد.

از دیگر ویژگیها ساندویچ پانل امکان جابجایی کانکس حمل ونقل کانکس است .

خانه پیش ساخته در مسائل مختلف ی از جمله ساندویچ پانل اداری، کانکس مسکونی، ساندویچ پانل خودرویی و خانه پیش ساخته سرویس های بهداشتی (دستشویی حمام) و… در ابعاد مختلف و طرح های بسیاری مورد مصرف قرار میگیرد.

مصرف از مواد اولیه سبک با کیفیت در تهیه خانه پیش ساخته سبب می شود خانه پیش ساخته در در مساوی زلزله پایداری پیدا نماید .

کانکس این قابلیت را نسبت خانه دارد که طرح های مختلف ی را می توان در تهیه آن به کار برد.

جابجایی ساندویچ پانل بازیافت مواد کار رفته در تهیه خانه پیش ساخته از نکات ارزشمند در خصوصیات ی ساندویچ پانل است .

زمانی که شما در مکانی می خواهید اقامت داشته باشید چه از نظر اقامت کاری یا اقامت مسکونی اما به صورت مزمان خانه پیش ساخته بهترین مورد برای شما است .

چنانچه محل اقامت و سکونت شما باید در مدت کوتاهی جا به جا شود شما مصرف از خانه پیش ساخته می توانید بـه بهترین نتیجه برسید.

زمان تهیه خانه پیش ساخته از دیگر خصوصیات ی کاربردی ساندویچ پانل است زیرا ساخت خانه قابل مقایسه مدت وقت تهیه خانه پیش ساخته ناست این امکان را برای شما فراهم می نماید که بتوانید اسکانی سریع داشته باشید هم چنین اکثر تولید کنندگان کانکس خانه پیش ساخته هایی را صورت آماده پیش ساخته موجود دارند که این ساندویچ پانل های پیش ساخته میتواند در بسیاری از مواقع بهترین یاری را بـه شما در اقامت بکند.

مسائل کاربردی کانکس بسیار است که آن انعطاف پذیری خانه پیش ساخته در تهیه است یعنی میتوان در تهیه تولید خانه پیش ساخته طرح ها ونقشه های مختلف ی را کار برد تا کانکس بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید.

کانکس مسکونی میتواند برای شما آشپزخانه,سرویس بهداشتی,اتاق خواب , سالن پذیرایی ,انباری هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را فراهم نماید.

ساندویچ پانل اداری در صورت نیاز شما می تواند دارای سالن کنفرانس , اتاق مدیریت , اتاق کارمندی , اتاق منشی ذیگر مسائل مورد نیاز شما باشد.

۴ نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*